SwarTea CEO’su Özcan Yıldız

SwarTea, akıllı çay makinesi IoTea’yi Nesnelerin İnternet Zirvesi’nde katılımcıların beğenisine sundu.

SwarTea tarafından nesnelerin interneti (IoT) teknolojileriyle üretilen ilk akıllı çay makinesi IoTea görücüye çıktı. 15 Kasım’da düzenlenen Nesnelerin İnterneti Zirvesi’nde sahne alan IoTea, zirvenin en ilgi çeken ürünü olmayı da başardı.

İki yıllık detaylı bir Ar-Ge çalışmasının ürünü olan SwarTea, Türk damak tadına uygun demleme çay lezzetiyle dikkat çekiyor. Alanında uzman İtalyan firmaları tarafından tasarlanan, Türk mühendisleri tarafından üretimi yapılan ve yine yerli sermaye tarafından desteklenen SwarTea, inovatif bir ürün olmasının yanında Türkiye ve dünyada da IoT’li ilk çay makinesi olma özelliğine de sahip.

SwarTea’yi Türk insanının damak tadına en uygun lezzeti bulabilmek adına uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiklerini belirten SwarTea CEO’su Özcan Yıldız; “IoTea’nin Türkiye’nin IoT tarafındaki dünyada bilinirliğini artıracak bir ürün olduğunu düşünüyoruz. SwarTea, bizim evladımız gibi. Ürünü isimlendirme aşamasında İngilizce Yağız anlamına gelen swarthy kelimesinden yola çıktık. SwarTea ülkemizin Yağız delikanlısı ve yurtdışında da bizi başarıyla temsil edeceğine inanıyoruz” dedi.

Tamamen Türk mühendisleri tarafından üretimi yapılan ve yine yerli sermaye tarafından desteklenen SwarTea, Türk damak tadının yanında daha hijyen bir çay tecrübesi de sunuyor. SwarTea’yi Türk insanının damak tadına en uygun lezzeti bulabilmek adına uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiklerini belirten SwarTea CEO’su Özcan Yıldız; “IoTea’nin Türkiye’nin IoT tarafındaki dünyada bilinirliğini artıracak bir ürün olduğunu düşünüyoruz. SwarTea, bizim evladımız gibi. Ürünü isimlendirme aşamasında İngilizce Yağız anlamına gelen swarthy kelimesinden yola çıktık. SwarTea ülkemizin Yağız delikanlısı ve yurtdışında da bizi başarıyla temsil edeceğine inanıyoruz” dedi.

 

HENÜZ YORUM YOK

Bir Cevap Yazın